Top

Citroën C3 ELLE

LIMITOVANÁ SÉRIA CITROËN C3 ELLE

Štýlový a mestský model

Citroën C3 vstupuje štýlovo do roku 2018. Bestseller značky Citroën stavia na kartu ženskosti uvedením novej špeciálnej série ELLE.

Tak ako módny časopis ELLE, elegantný, štýlový a mestský model vozidla prináša odpovede na súčasné otázky žien. Špeciálna séria Citroën C3 ELLE je vyhotovená ako skutočný životný priestor a vďaka ozajstnému pocitu komfortu na palube a množstvu naozaj užitočných technológií napĺňa očakávania súčasných aktívnych žien.

V prípade záujmu sa ozvite priamo našim predajcom, alebo vyplňte kontaktný formulár a my budeme kontaktovať Vás.

Vedúci predaja: Ing. Jarmila Kováčová +421 918 866 300 
Predajca: Igor Chovan  +421 907 811 304  

DIZAJN

Citroën C3 ELLE sa inšpiroval aktívnymi ženami a ich životným štýlom a prináša im množstvo energie, farieb a sviežosti. Táto špeciálna séria je výsledkom stretnutia dvoch francúzskych značiek zameraných na ženskú eleganciu a na uľahčenie každodenného života. Citroën C3 ELLE je mestské viacúčelové vozidlo s jedinečným charakterom, ktoré sa odlišuje svojou jedinečnou morfológiou a svojim odvážnym štýlom. Značka sa usiluje zvýšiť príťažlivosť modelu Citroën C3 opierajúc sa najmä o záujem zákazníkov o personalizáciu a technológie.

Partnerstvo s ELLE

V rámci partnerstva medzi Citroën a Elle obidve značky zdieľajú spoločné hodnoty. Citroën C3 ELLE si zachoval výrazné krivky a grafický podpis, ktoré z neho robia štýlový model s jedinečnou osobnosťou, ktorú posilňujú široké možnosti personalizácie pomocou balíka Color “ELLE”. Z estetického hľadiska sa CITROËN C3 ELLE odlišuje aj názvom svojho partnera na hliníkovom štítku na oboch predných dverách, na ktorom sú 4 písmená odkazujúce na slávny ženský časopis. Na úrovni zadného okienka sa takisto nachádza polep vo farbách partnera ladiaci s grafikou špeciálneho polepu strechy.

POHODA

Originálny štýl spracovania interiéru modelu Citroën C3 ELLE posilňuje harmóniu farieb a materiálov medzi interiérom a exteriérom. Interiér inšpirovaný svetom nábytku a cestovania je starostlivo vypracovaný a vysokej kvality. Sedadlá so sivým čalúnením skrášľuje štepovanie vo farbe “Cherry Pink”, zatiaľ čo palubnú dosku zvýrazňuje horizontálny sivý pás a široké lemovanie z anodizovaným povrchom vo farbe “Cherry Pink”, ktoré zvyšujú pocit komfort a priestoru na palube. Elegantným doplnkom sú autokoberce s lemovaním vo farbe “Cherry Pink” a štítok “ELLE” odkazujúci na partnerstvo.

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCIA

Model Citroën C3 ELLE sa zakladá na verzii výbavy FEEL a ponúka celú škálu užitočných zariadení a technológií, ktoré uľahčujú vodičom život za volantom, zabezpečujú im bezpečnejšiu jazdu a poskytujú im skutočný každodenný komfort. Okrem asistenta rozjazdu do kopca, tempomatu/obmedzovača rýchlosti, systému výstrahy pred neúmyselným opustením jazdného pruhu alebo rozpoznávania dopravných značiek rýchlostných obmedzení a odporúčaní, ktorými je vybavená táto špeciálna séria, má Citroën C3 ELLE v sériovej výbave navigáciu typu NAC 3D so 7″ multifunkčným farebným dotykovým displejom, Mirror Screen, rádio s ovládaním na volante funkciou bluetooth a pripojením USB, automatickú klimatizáciu, elektricky sklápateľné spätné zrkadlá, hmlové svetlomety ako aj 4 okná s elektrickým ovládaním, cúvací senzor, vyhrievané predné sedadlá a oceľové disky kolies 16″ s krytmi 3D Steel&Style.

Kontaktuje nás:Viac informácií

Viac informácií

Mám záujem o bližšie informácie

Vyplňte tento krátky formulár a my vám zodpovieme vaše otázky.Viac informácií
Viac informácií

Kontakt na predajcov Citroën

  • Vedúca predaja nových vozidiel

    Ing. Jarmila Kováčová

    +421 918 866 300

  • Prijímací technik

    Bc. Ľuboš Belko

    +421 918 800 330

LION CAR s.r.o.

Nám. Ľ. Štúra 31, 974 01 Banská Bystrica
Prevádzka: Partizánska cesta 83,
974 01 Banská Bystrica

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok

Sobota

8:00 - 18:00

8:00 - 12:00