Top

Nissan JUKE od 137€ mesačne s kompletným poistením

OBJAVTE NISSAN JUKE 2018

Objavte, prečo je Nissan Juke to pravé malé SUV pre vzrušujúcu jazdu.

                                  

 

*Príklad financovania Nissan Easily 0%: Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s 0 % úrokom na 4 roky a pri financovanej hodnote 8 256 € zaplatíte 47 mesačných splátok s havarijným poistením vo výške 117,80 € a ( s PZP 130,30 €) a poslednú splátku s havarijným poistením vo výške 4 157,99 € ( a s PZP 4 170,49 €). Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 495,36 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 € , RPMN = 8,50 %. Celková čiastka s havarijným a s PZP poistením, ktorú 48 splátkami zaplatíte je 10 851,15 €.

     NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Nissan Intelligent Mobility nanovo definuje spôsob, ako sa prepravujeme životom. Pomáha nám jazdiť s väčšou istotou, vzrušením a spojením so svetom okolo nás. Zažite odvážnejšiu a chytrejšiu jazdu už dnes v novom modeli Nissan Juke. Malé SUV s technológiami Intelligent Mobility, ktoré sledujú všetko, čo sa okolo vás deje, a v prípade problémov zasiahnu.

S NISSANOM JUKE NEMUSÍTE NIKDY ROBIŤ KOMPROMIS

ODVÁŽNEJŠÍ A SOFISTIKOVANEJŠÍ

100% vybavený pre ešte lepšiu jazdu: obklopujúci 360° zvuk, inteligentné technológie a úžasné možnosti personalizácie. Všetko pre maximálne vzrušenie z jazdy.

INTELIGENTNÝ PANORAMATICKÝ KAMEROVÝ PARKOVACÍ SYSTÉM

BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVANIE

Vďaka inteligentnému panoramatickému kamerovému parkovaciemu systému parkovanie nikdy nebolo jednoduchšie. Systém zobrazuje 360-stupňový pohľad zhora na vaše okolie a pomôže vám bez problémov zaparkovať svoje kompaktné SUV kamkoľvek.

Priestor pre každého

NASTÚPTE A UROBTE SI POHODLIE

Vďaka množstvu miesta až pre 5 pasažierov vrátane batožiny je interiér tohto malého SUV prekvapivo priestranný. Po sklopení sedadiel môžete objem batožinového priestoru Nissanu Juke viac než strojnásobiť a prispôsobiť potrebám.

VĎAKA KREATÍVNEMU DIZAJNU

S OSOBNÝM KOMFORTOM

Vyfarbite si svoje malé SUV podľa vlastného vkusu a podčiarknite jeho dizajn príslušenstvom, ktoré doplní váš štýl. Inšpirujúci dizajn Nissanu Juke je okamžite rozpoznateľný, najmä, keď ho doladíte vy sami.

PRE VÁŠ OSOBNÝ KOMFORT

NASTAVTE TEMPO

Vďaka športovým sedadlám a ukazovateľom v štýle športových motocyklov poskytuje interiér malého SUV Nissan Juke dlhodobú odolnosť a pohodlie. Pridajte tomuto SUV trochu farby z dizajnového štúdia Nissan a nechajte svoju kreativitu zažiariť.

S AUDIOSYSTÉMOM Bose® Personal®

PONORTE SA DO ÚŽASNÝCH ZÁŽITKOV Z POČÚVANIA

Úplne nový audiosystém BOSE® PERSONAL® zahŕňa 6 reproduktorov, z toho dva typu Ultra-Nearfield™ integrované v hlavovej opierke vodiča. Zvuk tohto malého SUV je pastvou pre uši každého milovníka hudby. Systém bol navrhnutý špeciálne pre Nissan Juke a vďaka tomu poskytuje neprekonateľne podmanivý zážitok z počúvania, ktorý si môžete navyše úplne prispôsobiť osobnému vkusu.

 

V prípade, že máte záujem o NISSAN JUKE, vyplňte krátky formulár.Viac informácií

Viac informácií

 

Mám záujem o bližšie informácie

Vyplňte tento krátky formulár a my vám zodpovieme vaše otázky.Viac informácií
Viac informácií

Kontakt na predajcov LioncarNissan

  LION CAR s.r.o.

  Nám. Ľ. Štúra 31, 974 01 Banská Bystrica
  Prevádzka: Partizánska cesta 83,
  974 01 Banská Bystrica

  Otváracie hodiny

  Pondelok - Piatok

  Sobota

  8:00 - 18:00

  8:00 - 12:00