Top

Prísľub spoločnosti Nissan

Kto pozná lepšie potreby vášho Nissanu než samotná spoločnosť Nissan?

Keďže sa plne sústredíme na vašu spokojnosť a bezpečnosť, robíme všetko pre to, aby sme vám poskytli čo najkvalitnejšie popredajné služby. Všetci naši mechanici sú vyškolení Nissanom, takže vaše vozidlo dokonale poznajú. Okrem toho majú prístup k širokej škále nástrojov, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre vozidlá Nissan.

Ak chcete mať istotu, že vaše vozidlo zostane dlho vo výbornom stave, riaďte sa odporúčaním spoločnosti Nissan a používajte originálne náhradné diely Nissan. Tieto autodiely dosahujú rovnako vysoké kvalitatívne štandardy ako pôvodné diely namontované v továrni a rešpektujú náročné normy ochrany prostredia. Vzťahuje sa na ne 12-mesačná záručná doba. Okrem toho sa snažíme zabezpečiť aj neustálu konkurencieschopnosť našich cien. Údržba vášho vozidla v sieti predajcov spoločnosti Nissan je preto skutočne úsporné a spoľahlivé riešenie.

Cenová ponuka a rezervácie on-line

V značkovom servise Nissan vždy dostanete najvyšší štandard kvality údržby, znalostí mechanikov a technickej odbornosti. Zároveň viete, že pri každej vašej návšteve s vami budeme jednať jasne, profesionálne a transparentne. Okrem toho vám však chceme poskytnúť aj najlepšie popredajné služby a preto neustále prichádzame s novými nápadmi.

Preto sme teraz za účelom udržania kontroly nad servisnými potrebami vášho auta vytvorili jednoduchý on-line nástroj, ktorý vás informuje o nasledovnom:

 • kedy vozidlo potrebuje ďalší servis
 • ktoré diely treba počas neho vymeniť
 • celkovej cene servisu

Všetky informácie sa automaticky prispôsobia tak, aby zodpovedali vášmu modelu vozidla a jeho veku. A napokon máme možnosť informovať vás o najnovších novinkách, akciách a ponukách, ktoré by vás mohli zaujímať. Bližšie informácie získate u svojho predajcu. Zasielanie týchto informácií môžete samozrejme kedykoľvek zrušiť.

Mám záujem o bližšie informácie

Vyplňte tento krátky formulár a my vám zodpovieme vaše otázky.Viac informácií
Viac informácií

Kontakt na predajcov Nissan

 • Vedúci predaja nových vozidiel

  Jozef Jankovič

  +421 905 882 048

 • Náhradné diely Nissan Trade

  Náhradné diely Nissan

 • Junior predajca nových vozidiel

  Mgr. Radovan Majtán

  +421 917 096 512

 • Predaj náhradných dielov

  Zuzana Onderková

  +421 915 858 222

 • Prijímací technik

  Roman Roštár

  +421 905 882 051

 • Vedúci servisu Nissan

  Ing. Karol Gut

  +421 918 866 303

LION CAR s.r.o.

Nám. Ľ. Štúra 31, 974 01 Banská Bystrica
Prevádzka: Partizánska cesta 83,
974 01 Banská Bystrica

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok

Sobota

8:00 - 18:00

8:00 - 12:00