Top

Jeden na všetko, s priestorom pre všetkých

Žijete aktívne ? Máte veľkú rodinu ? Potrebujete veľa priestoru ? Radi cestujete ? Používate svoje auto aj ako pojazdnú kanceláriu ? V prípade, že ste aspoň raz odpovedali áno, ste na správnom mieste. Asi žiadne iné auto lepšie nevystihuje “univerzálne auto” pre rodinu aj prácu ako Citroën Berlingo.

Vďaka svojmu optimalizovanému usporiadaniu je Citroën Berlingo Multispace ideálnym partnerom na všetky vaše voľnočasové, ale aj pracovné aktivity. Ergonómia vozidla je veľmi dobrá. Hlavným dôvodmi sú nastaviteľná lakťová opierka vo dverách, lakťové opierky zabudované priamo v sedadlách, polohovateľný volant a jednoducho nastaviteľné sedadlo. Vďaka tomu môžete šoférovať v maximálnom komforte, s lakťami položenými na opierkach, volantom v oboch rukách, usadený v pohodlnom mäkkom sedadle. Takto absolvujete aj dlhé trasy bez problémov a bolestí.

Interiéru dominuje funkčná a praktická jednoduchosť

Vaši spolujazdci na zadných sedadlách budú mať radosť z veľkého priestoru. Tri samostatné sedadlá im poskytnú pohodlie, na aké z klasických automobilov nie sú zvyknutí. Spolujazdec na strednom sedadle určite ocení, že aj jeho sedadlo má trojbodový bezpečnostný pás. Ten sa dá v prípade potreby navyše použiť aj na zachytenie nákladu. Všetkými sedadlami môžete manipulovať, nastaviť ich sklon, zložiť ich, prípadne ich jednoducho vybrať. V prípade, že máte 3 malé deti takisto nemusíte zúfať, všetky 3 sedadlá totiž umožňujú ukotvenie detskej sedačky. Umiestnenie kočíka bez akejkoľvek ďalšej manipulácie s konštrukciou či kolieskami je potom už len čerešničkou na torte.

3 samostatné sedadlá ocenia najmä pasažieri v strede

Kufor je samostatnou kapitolou. S objemom až 675 l, ktorý po vybraní sedadiel vzrastie až na 3 000 l, hľadá konkurenciu len ťažko. Ak navyše preferujete klasické dodávkové dvere, môžete si ich zvoliť namiesto klasického otvárania veľkými jednodielnymi vyklápacími dverami- táto opcia je na Vás.

Veľký nákup, pracovné náradie či nezložený kočík? Žiadny problém

Pri kufri však s odkladacími priestormi nekončíme. Citroën Berlingo Multispace ponúka vďaka úložnému systému Modutop®, inšpirovanému leteckou dopravou až 170 litrov dodatočných odkladacích priestorov, v závislosti od stupňa výbavy. Všetky odkladacie priestory sú inteligentne rozmiestnené vo vozidle, aby ponúkli dodatočné odkladacie miesto celej posádke.

Motor, prevodovka a výbava

Berlingo má v najštandardnejšej výbave XTR pod kapotou štvorvalcovú naftovú 1,6-ku skrývajúcu sa pod označením BlueHDi. S výkonom 73kW (100ks) pri 3750 otáčkach to síce nie je pretekár, ale o to Berlingu vôbec nejde. Motoru sekunduje manuálna 5 stupňová prevodovka- overené riešenie, ktoré vyniká svojou jednoduchosťou a odvďačí sa Vám značne dlhou životnosťou. Pokiaľ ide o jazdné vlastnosti sú presne také aké očakávate- ako stvorené pre pohodovú, komfortnú a bezproblémovú jazdu. Berlingo navyše vo svojej triede vyniká vysokou mierou odhlučnenia interiéru, kedy sa naftový štvorvalec ozýva len sporadicky, akonáhle však svoju rýchlosť ustálite zavládne na palube nesmierne ticho.

V rámci výbavy XTR Vás určite potešia aj položky ako dvojzónová klimatizácia, vyhrievané autosedačky či predné hmlovky s funkciou prídavného osvetľovania v zákrutách. nechýba autorádio s CD a MP3 spolu s Connecting Boxom s USB a Bluetoothom.

Pokiaľ máte radi praktické, spoľahlivé a mimoriadne odolné vozidlá, ktoré sa môžu stať aj vašimi najuniverzálnejšími pomocníkmi a navyše pri kúpe vozidla sa riadite rozumom zastavte sa na Partizánskej ceste č. 83 u nás v LION CAR v Banskej Bystrici a presvedčte sa na vlastnej koži pri testovacej jazde, či je Berlingo ako stvorené pre vás, či váš biznis. V prípade, že si s autom nesadnete budete minimálne o skúsenosť a šálku vynikajúcej kávy od nás bohatší. Tešíme sa na Vás.

>Aktuálna akcia na skladové vozidla ihneď k odberu platná do 31.8.2018.<

 

×