Top

Nový Citroën Berlingo

NOVÝ CITROËN BERLINGO

Značka Citroën, ktorá v roku 1996 vytvorila segment “ludospace”, predstavuje svoje nové Berlingo, ktoré si zachovalo všetky prednosti svojich predchodcov a navyše je modernejšie. Nový Citroën Berlingo sa prezentuje novátorským a odvážnym dizajnom, modularitou a praktickosťou.

TVORCA SEGMENTU “LUDOSPACE”

Priestranný a pohodlný nový Citroën Berlingo poskytuje možnosti personalizácie a odlišuje sa mnohými prednosťami: rekordný objem voľného priestoru, výnimočná modularita s 3 samostatnými sklopiteľnými zadnými sedadlami*, rozmanité odkladacie priestory s multifunkčnou strechou Modutop®* novej generácie a starostlivé spracovanie farieb a materiálov v rôznych voliteľných štýloch interiéru

* Podľa verzie.

DIZAJN

1430x350-New-Berlingo-Route-design.jpg

 

Výrazný a odvážny charakter, dynamická silueta, dizajnérske ochranné prvky Airbump® a farebné lemovania*: Nový Citroën Berlingo je legendárnou ikonou segmentu “ludospace”.

Nový Citroën Berlingo je ponúkaný v dvoch dĺžkach s vyváženými rozmermi a líniami. Obe existujú v 5 alebo 7 miestnej verzii a ponúkajú optimálnu úroveň komfortu.

Veľkosť XL je vďaka dlhšiemu rázvoru a dlhšiemu zadnému previsu o 35 cm dlhší ako veľkosť M. Tretí rad sedadiel sa dá z vozidla vybrať, súčasne ho možno posúvať, takže si užívateľ môže zvoliť, či dá prednosť komfortu pre cestujúcich, alebo veľkosti batožinového priestoru.

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCIA

Nový Citroën Berlingo Multispace vám pre väčší komfort a bezpečnosť ponúka 19 podporných prvkov riadenia.

MOTORIZÁCIE

Nový Citroën Berlingo ponúka dynamické jazdné vlastnosti vďaka spojeniu novej platformy a motorov najnovšej generácie, ktoré sú úsporné z hľadiska spotreby paliva a emisií CO2. Nové Berlingo je v ponuke s benzínovými i naftovými motormi, vhodnými do akejkoľvek situácie, do premávky v meste ako aj mimo mesta. Motory poskytujú prvotriedne výkony a pritom sú šetrné k životnému prostrediu. Na zabezpečenie komfortu optimálnej jazdy navyše nový Citroën Berlingo prvýkrát využíva automatickú osemstupňovú prevodovku EAT8.

V ponuke sú benzínové motory PureTech: 1,2L PureTech S&S 110k alebo 130k s automatickou osemstupňovou prevodovkou EAT8. Naftové motory BlueHDi:1,5L BlueHDi S&S 75k alebo 100k alebo 130k dostupné s manuálnou šesťstupňovou prevodovkou BVM6 alebo s automatickou osemstupňovou prevodovkou EAT8.

Máte záujem o nový Citroën Berlingo? Kontaktujte nás:Viac informácií

Viac informácií

Mám záujem o bližšie informácie

Vyplňte tento krátky formulár a my vám zodpovieme vaše otázky.Viac informácií
Viac informácií

LION CAR s.r.o.

Nám. Ľ. Štúra 31, 974 01 Banská Bystrica
Prevádzka: Partizánska cesta 83,
974 01 Banská Bystrica

+421 48 471 8888 lioncar@lioncar.sk

IČO: 36053961
DIČ: 2020089929
IČ DPH: SK7120000063

Dnes máme otvorené

Predaj

8:00 - 12:00

Servis BMW

zatvorené

Servis Nissan Peugeot, Citroen

8:00 - 12:00

Náhradné diely

8:00 - 12:00

Jazdené vozidlá

po dohode