Top

Nový Peugeot 3008

Objavte nový PEUGEOT 3008, ktorý sa vyznačuje odvážnym a moderným dizajnom, ale zachováva si aj klasické znaky vozidiel SUV. Jeho robustné línie kombinujú dynamiku a eleganciu, silu i precízne spracovanie. Inovované luxusné miesto pre vodiča PEUGEOT i-Cockpit® a celý rad najmodernejších technológií zvyšujú komfort cestovania ale hlavne bezpečnosť. Výkonné spaľovacie motory a plug-in hybridný pohon prinášajú potešenie z dynamického riadenia a dokonalú radosť z jazdy.

EXKLUZÍVNY DIZAJN

Vonkajší dizajn nového PEUGEOT 3008 zdôrazňuje jeho reprezentatívny charakter a rovnováhu medzi silou a jemnosťou. Nová predná časť vozidla mu dodáva silnú osobnosť. Tento unikátny model sa stáva priekopníkom novej éry automobilového dizajnu.

NOVÁ PREDNÁ ČASŤ

Robustná a prepracovaná predná časť nového PEUGEOT 3008 s bezrámovou vertikálnou maskou chladiča, na ktorú plynulo nadväzujú elegantné lamely, predznamenáva budúce dizajnové trendy.

INOVOVANÉ PREDNÉ SVETLOMETY

Charakteristický svetelný podpis PEUGEOT využíva už od základnej úrovne technológiu LED. Predné svetlomety sú orámované charakteristickým svetelným podpisom, ktorý tvorí denné svietenie s chrómovanými špičkami. Full LED svetlomety sú navyše vybavené aj funkciou prisvecovania do zákrut (funcia Cornering).

UNIKÁTNE MIESTO PRE VODIČA PEUGEOT i-COCKPIT®

Prepracované, ergonomicky a technologicky dokonale riešené miesto vodiča PEUGEOT i-Cockpit® umožní jednoduchú a intuitívnu obsluhu nového SUV PEUGEOT 3008 a zaistí vyššie pohodlie a bezpečnejšie cestovanie.

Kompaktný multifunkčný volant je zárukou presnejšieho riadenia.

Na novom centrálnom 10″ HD dotykovom displeji s funkciou multi-touch  je možné, okrem iného, zobraziť aj on-line i3D navigáciu. Elegantné chrómované prepínače umožňujú rýchly a intuitívny prístup k funkciám vozidla.

Konfigurovateľná a plne prispôsobiteľná  digitálna prístrojová doska má displej s vysokým rozlíšením pre lepšiu čitateľnosť. V zornom poli vodiča sa zobrazujú všetky dôležité informácie pre jazdu a vodič sa tak môže plne venovať riadeniu.

Pri plug-in hybridných verziách má PEUGEOT i-Cockpit® špeciálne rozhranie, ktoré na prístrojovej doske zobrazuje špecifické informácie o elektrickej jazde, ako je režim jazdy či dojazd v plne elektrickom režime, na centrálnom dotykovom displeji môžete sledovať štatistiky spotreby energie alebo technologickú animáciu tokov energie v reálnom čase.

SPAĽOVACIE MOTORY

Nové SUV PEUGEOT 3008 je dodávané s benzínovými motormi PureTech alebo dieselovými motormi BlueHDi najnovšej generácie.
– Benzínové motory pre maximálne potešenie z jazdy a vysoký výkon:
1.2 PureTech 130k BVM6
1.2 PureTech 130k EAT8
1.6 PureTech 180k EAT8
– Dieselové motory kombinujúci výkon s nízkymi emisiami škodlivín:
1.5 BlueHDi 130k BVM6
1.5 BlueHDi 130k EAT8
Automatická prevodovka EAT8 s ovládačmi ručného radenia pod volantom zaistí vďaka technológii Quickshift rýchle a plynulé radenie. Výsledkom je optimalizované radenie rýchlostných stupňov. Okrem väčšieho potešenia z jazdy dosiahnete aj ekonomickejšiu prevádzku a vyšší užívateľský komfort.

PLUG-IN HYBRIDNÉ MOTORY

Nové plug-in hybridné SUV PEUGEOT 3008 je k dispozícii vo verzii HYBRID4 (pohon všetkých kolies, výkon 300 koní), ktorý kombinuje:
Benzínový motor 1.6 PureTech s výkonom 147 kW / 200 koní
Dva elektromotory s výkonom 80 kW / 110 koní
Batéria s kapacitou 13,2 kWh zabezpečuje v plne elektrickom režime dojazd až do 65 kilometrov podľa normy NEDC (52 kilometrov podľa normy NEDC).
Nové plug-in hybridné SUV PEUGEOT 3008 je k dispozícii aj vo verzii HYBRID (pohon predných kolies, výkon 225 koní), ktorý kombinuje:
Benzínový motor PureTech s výkonom 132 kW / 180 koní
Elektromotor s výkonom 80 kW / 110 koní
Batéria s kapacitou 13,2 kWh zabezpečuje v plne elektrickom režime dojazd až do 50 kilometrov podľa normy NEDC (40 kilometrov podľa normy NEDC).

INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE

Či už sledujú pravidlá cestnej premávky (systém pokročilého rozpoznávania dopravného značenia) a pomáhajú pri orientácii v cestnej premávke (Drive Assist Plus Pack, adaptívny tempomat s funkciou Stop & Go alebo Systém pre udržanie v jazdnom pruhu (Lane positionning Assist) alebo analyzujú vaše okolie (aktívne sledovanie mŕtveho uhla), všetky tieto asistenčné systémy sú vašou zárukou pre pokojnú a hlavne bezpečnú jazdu.

NIGHT VISION

Pri jazde v noci exkluzívny systém NIGHT VISION detekuje pomocou infračervenej kamery prítomnosť chodcov alebo zvierat pred vozidlom na vzdialenosť viac ako 200 metrov, teda ďaleko za dosah diaľkových svetlometov. Pri zistení nebezpečenstva vás systém upozorní varovným signálom. Automatické núdzové brzdenie sa aktivuje v prípade, že sa v bezprostrednej blízkosti vozidla nachádzajú chodci alebo cyklisti.

 

Mám záujem o bližšie informácie

Vyplňte tento krátky formulár a my vám zodpovieme vaše otázky.Viac informácií
Viac informácií

LION CAR s.r.o.

Partizánska cesta 83, 974 01 Banská Bystrica
974 01 Banská Bystrica

+421 48 471 8888 lioncar@lioncar.sk

IČO: 36053961
DIČ: 2020089929
IČ DPH: SK7120000063

Dnes máme otvorené

Predaj

8:00 - 18:00

Servis BMW

7:30 - 16:00

Servis Nissan Peugeot, Citroen

7:00 - 16:00

Náhradné diely

7:00 - 16:00

Jazdené vozidlá

8:00 - 18:00

×