Top

Nový Peugeot 5008

Nasadnite a nechajte sa očariť veľkolepým štýlom priestranného a technologicky vyspelého vozidla.
Športový vzhľad a ladné línie až sedemmiestneho SUV PEUGEOT 5008 zdôrazňujú modernizované tvary a odhaľujú dizajn budúcnosti.

Inovované miesto vodiča PEUGEOT i-Cockpit v kombinácii s výbornými jazdnými vlastnosťami poskytujú ešte príjemnejší zážitok z jazdy a vlastnosti hodné veľkých cestovných automobilov. Maximálne pohodlie na cestách prekoná všetky vaše očakávania.

VÝRAZNÝ DIZAJN

Presvedčte sa osobne, čo sa skrýva za výrazom impozantný štýl.

Nové sedemmiestne SUV PEUGEOT 5008 odhaľuje modernizované línie, vďaka ktorým získava na elegancii, a dokonale spája robustnosť s precíznym spracovaním.
Výrazná predná časť stavia na obdiv inovovaný predný nárazník s integrovaným svetelným podpisom, ktorý jasne identifikuje novú generáciu vozidiel PEUGEOT. Jeho lakovaná spodná lišta, lesklé čierne mriežky a najmä unikátna bezrámová maska, ktorá vás na prvý pohľad doslova očarí, dodávajú vozidlu jedinečný vzhľad.

Dynamický a športový vzhľad SUV zvýrazňujú chrómované okenné lišty nadväzujúce na líniu predných svetlometov, ktoré ďalej pokračujú až k zadnému spojleru. Nové 19″ hliníkové kolesá SAN FRANCISCO sú dokonalým posledným detailom, ktorý dotvára celok.

BEZRÁMOVÁ PREDNÁ MASKA

Neoddeliteľnou súčasťou prednej časti vozidla je unikátna bezrámová vertikálna maska ​​chladiča s chrómovanými lamelami, ktoré plynulo prechádzajú až k okrajom nárazníka.

PREDNÉ SVETLOMETY

Na Full LED svetlomety s funkciou prisvecovania do zákrut nadväzujú “kly” denných svetiel s chrómovanými špičkami, ktoré dodávajú vozidlu vzhľad dravej šelmy.

MIESTO VODIČA i-COCKPIT

Zažite ešte intenzívnejšie pocity z riadenia,  pohodlne sa usaďte v modernizovanej, inovatívnej a ergonomickej kabíne PEUGEOT i-Cockpit®. Nové SUV PEUGEOT 5008 s kompaktným volantom pre presnejšie riadenie a siedmimi elegantnými ovládačmi TOGGLE SWITCHES i je vybavené centrálnym dotykovým displejom 10 “HDi a inovovaným, plne prispôsobiteľným 12,3″ digitálnym prístrojovým panelom s vysoko kvalitným zobrazením pre lepšiu čitateľnosť. Už nič nebude odvádzať vašu pozornosť od riadenia, všetky dôležité informácie  pre jazdu sú výborne viditeľné v zornom poli vodiča.

NOVÝ PRÍSTROJOVÝ PANEL A KOMFORTNÝ INTERIÉR

Nový prispôsobiteľný 12,3″ digitálny prístrojový panel s čiernym displejom a lepším kontrastom poskytuje ešte kvalitnejšie zobrazenie.

Pohodlne sa usaďte v komfortných nastaviteľných masážnych sedadlách so zdravotným certifikátom AGR a užite si výnimočnú akustiku nového SUV PEUGEOT 5008.

Započúvajte sa do čistých tónov prémiového Hi-Fi systému Focal, ktorý sprostredkuje prvotriedny zvukový prejav vďaka 10 integrovaným reproduktorom.

NOVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ

Nový kapacitný 10″ dotykový HD displej, ktorý je umiestnený v dosahu vodiča, umožňuje prístup k najdôležitejším funkciám vozidla, ako aj funkciám konektivity.

VÝKONNÉ A ÚSPORNÉ MOTORY

Nové SUV PEUGEOT 5008 má výborné jazdné vlastnosti, je dynamické aj ľahko ovládateľné a vyznačuje sa výborným akustickým komfortom hodným veľkých cestovných automobilov.
Dodáva sa s benzínovými motormi PureTech alebo dieselovými motormi BlueHDi najnovšej generácie. Všetky motory s prehľadom plnia najprísnejšie emisné normy Euro 6d.

  • Motor 1.2 PureTech 130k S&S BVM6
  • Motor 1.2 PureTech 130kS&S EAT8
  • Motor 1.6 PureTech 180k S&S EAT8
  • Motor 1.5 BlueHDi 130k S&S BVM6
  • Motor 1.5 BlueHDi 130k S&S EAT8
  • Motor 2.0 BlueHDi 180k S&S EAT8

Vďaka výkonným motorom, ktoré je možné doplniť automatickou prevodovkou EAT8, optimalizovanou hmotnosťou a extrémne krátkemu polomeru otáčania, ponúka nové SUV PEUGEOT 5008 živé a presné riadenie pre ešte väčšie potešenie z jazdy.

MODERNÉ TECHNOLÓGIE

Nové SUV PEUGEOT 5008 môže byť vybavené množstvom veľmi užitočných asistenčných systémov riadenia, ktoré oceníte pri jazde. Jedná sa napríklad o automatické núdzové brzdenie najnovšej generácie alebo systém pokročilého rozpoznávania dopravného značenia.
Pri jazde v meste určite oceníte aj pomoc pri parkovaní v podobe 360 ​​° spätnej parkovacej kamery a systému Park Assist.

GRIP CONTROL

S technológiou GRIP CONTROL NOVEJ GENERÁCIE sa rozširujú vaše možnosti.
Prispôsobte jazdné vlastnosti nového SUV PEUGEOT 5008 aktuálnemu počasiu a stavu vozovky.
V prudkých svahoch reguluje funkcia HILL ASSIST DESCENT CONTROL vašu rýchlosť.

NIGHT VISION

Pre ešte vyššiu bezpečnosť počas jazdy v noci alebo za zníženej viditeľnosti detekuje infračervená kamera systému NIGHT VISION prítomnosť chodcov alebo zvierat až do vzdialenosti viac ako 200 metrov, teda ďaleko za dosah diaľkových svetlometov. Vizualizácia sa premietne na digitálnom prístrojovom paneli v zornom poli a v prípade nebezpečenstva zaznie navyše aj zvuková výstraha.

POLOAUTONÓMNE RIADENIE

Zoznámte sa s poloautonómnym riadením a paketom DRIVE ASSIST PLUS. Systém pre udržanie v jazdnom pruhu (Lane positionning Assist) v spojení s adaptívnym tempomatom s funkciou Stop & Go automaticky prispôsobuje rýchlosť tak, aby zodpovedala rýchlosti vozidla pred vami, udržiavala bezpečnú brzdnú vzdialenosť a zároveň zabezpečovala korekciu jazdnej dráhy.

Mám záujem o bližšie informácie

Vyplňte tento krátky formulár a my vám zodpovieme vaše otázky.Viac informácií
Viac informácií

LION CAR s.r.o.

Partizánska cesta 83, 974 01 Banská Bystrica
974 01 Banská Bystrica

+421 48 471 8888 lioncar@lioncar.sk

IČO: 36053961
DIČ: 2020089929
IČ DPH: SK7120000063

Dnes máme otvorené

Predaj

8:00 - 18:00

Servis BMW

7:30 - 16:00

Servis Nissan Peugeot, Citroen

7:00 - 16:00

Náhradné diely

7:00 - 16:00

Jazdené vozidlá

8:00 - 18:00

×