Top

Nový Peugeot RIFTER už od 15.990 €

Dobrodružný Peugeot Rifter sa cíti dobre v mestskej džungli aj v divokej prírode. Spája výhody multifunkčného vozidla na prácu, voľný čas a pre rodinu. Ponúka dve dĺžky karosérie a vyhovuje najnáročnejším spôsobom používania.

Získajte ho teraz s uvádzacím bonusom už od 15.990 EUR s DPH

 

 

DO MESTA AJ DO PRÍRODY

Výnimočný dizajn vyjadruje multifunkčné zameranie a všetstrannosť Riftera. Krátka predná kapota a vysoká strecha vytvárajú priestor pre kabínu na úrovni rodinných minivanov. Vysoký podvozok a robustná konštrukcia zase favorizujú Rifter na prácu v ťažkých podmienkach. Výrazné črty prednej masky zvýrazňujú charakter all-road vozidla.

JEDINEČNÝ ŠTÝL PEUGEOT

Stačí jeden pohľad na čelnú masku s nezameniteľnou štruktúrou mriežky, aby ste zistili, že Rifter patrí do rodiny nových modelov značky PEUGEOT. Výrazný reliéf hlavných svetlometov rešpektuje aktuálnu dizajnérsku vnlu a pritom ostáva verný tradíciám značky. S veľmi osobitným štýlom prichádza v tejto triede vozidiel doposiaľ nevídaná verzia GT LINE.

PEUGEOT i-COCKPIT® INOVÁCIA V RIADENÍ

Nielen v tejto triede výnimočný PEUGEOT i‑Cockpit® otvára novú dimenziu riadenia auta so šoférom v strede pozornosti. Naopak PEUGEOT i‑Cockpit® sa stará o nasmerovanie pozornosti vodiča výhradne na ovládanie auta. Tomu zodpovedá intuitívne umiestnenie volantu a k hrane čelného okna čo najbližšie posadené informačné prístroje. Aj príplatkový 8‑palcový dotykový displej je čo najvyššie. Na maximálne využitie hnacích síl na prednej náprave slúži v mnohých modeloch značky otestovaný Advanced Grip Control.

PRAKTICKÉ RIEŠENIA PRE ŽIVOT

Peugeot Rifter spája výhody multifunkčného vozidla na prácu, voľný čas a pre rodinu. Využite otvárateľné zadné okno piatych dverí alebo tri samostatne sklopné a posúvateľné sedadlá v druhom rade. Vďaka mechanizmu Magic Flat ich ľahko sklopíte a vytvoríte rovnú plochu s dnom kufra. Rovnako predné sedadlo spolujazdca môžete sklopiť dopredu do roviny so sklopeným druhým radom sedadiel. Objem batožinového priestoru môže vzrásť so základných 775 litrov na 3500 litrov.

POHODLNÉ A ISTÉ RIADENIE

Nový PEUGEOT RIFTER prináša do tejto triedy neobvyklé množstvo asistenčných systémov pre bezpečnejšiu jazdu. Mnohé z nich sú v tejto triede použité prvýkrát. Váš Rifter môže mať elektronickú ručnú brzdu so systémom núdzového brzdenia, adaptívny tempomat, rozšírené čítanie dopravných značiek, systém detekcie neúmyselného vybočenia z jazdného pruhu, asistent pozornosti vodiča pomocou kamery, Systém automatického núdzového brzdenia, systém kontroly stability prívesu, automatické zapínanie/vypínanie diaľkových svetiel alebo systém sledovania mŕtveho uhla.

 

V prípade záujmu sa ozvite priamo našim predajcom, alebo vyplňte kontaktný formulár a my budeme kontaktovať Vás.

 

Predajca: Bc. Veronika Válentová  +421917900103 

Predajca junior: Ing. Pavol Fabo  +421907794985 

Mám záujem o bližšie informácie

Vyplňte tento krátky formulár a my vám zodpovieme vaše otázky.



Viac informácií
Viac informácií

LION CAR s.r.o.

Nám. Ľ. Štúra 31, 974 01 Banská Bystrica
Prevádzka: Partizánska cesta 83,
974 01 Banská Bystrica

+421 48 471 8888 lioncar@lioncar.sk

IČO: 36053961
DIČ: 2020089929
IČ DPH: SK7120000063

Dnes máme otvorené

Predaj

8:00 - 12:00

Servis BMW

zatvorené

Servis Nissan Peugeot, Citroen

8:00 - 12:00

Náhradné diely

8:00 - 12:00

Jazdené vozidlá

po dohode